Praktyczne, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Auta nieszablonowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o wielkiej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby podwyższyć uciechę współczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych okresach auta elektryczne lub AppRadio. To wozy, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie wozy mogą zatrzymać się na środku autostrady, lub odwrotnie – opustoszałego gruntu, albowiem po prostu się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również pionierskie wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a wobec tego i prawa jazdy. Takie maszyny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących samochodach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby fenomenalne doświadczenie dla smakoszy aut oraz zwykłych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez wiele godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały rozmaite archaiczne auta.

wzmacniacze samochodowe

Radioodtwarzacz pioneer

systemy głosnikowe TS-E171CI

głośniki koaksjalne